Facecebook
502 95 36 08
wtfdivi014-url0
What`s App

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu – zaproponujemy najlepsze zakres ubezpieczenia do Państwa potrzeb – OC / AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb oraz ochrony prawnej

Zapytaj o darmową wycenę

Zakres Polisy

Co otrzymujesz

Podstawowy zakres

  • OC posiadaczna pojazdu mechanicznego
  • Assistance (holowanie) w razie wypadku

Rozszerzona Ochrona

  • NNW
  • Ochrona zniżki
  • Auto Casco w zakresie All Risk
  • Ochrona prawna
  • Assistance w razie awarii

Często zadawane pytania – FAQ

Czy w AC jest odpowiedzialność za zassanie wody przez silnik?

Tak, odpowiadamy za szkody spowodowane zassaniem wody przez silnik

Na czym polega ochrona zniżki?

Ochrona zniżki – obecna nazwa to tzw. wykluczenie szkody polega na nie uwzglednieniu szkody raz w roku na każdym ubezpieczeniu (Oc i AC). Przy odnowieniu pozostaniemy przy taryfie z dnia zawieranie polisy.

Od czego zależy składka OC/AC?

Składka zależy od wielu czynników. Głownie jest to historia polisowa szkodowa (uzyskane zniżki) oraz miejsce zameldowania. Ale tochodzą jeszcze inne czynniki

Przy OC to pojemność silnika,

W AutoCasco duże znaczenie ma wartość pojazdu, rocznik, zakres polisy (np. stała wartość, udział własny, serwisowanie w ASO, wycena kosztorysowa itp).

Na czym polega BLS - bezpośrednia likwidacja szkody?

Bezpośrednia likwidacja szkody to system jaki wprowadzono w 2015 r. – polegający na tym, że niezależnie od tego w jakim towarzystwie sprawca szkody na Twoim samochodzie ma OC, szkodę likwiduje Twoje towarzystwo macierzyste, w którym posiadasz polisę OC.
Przykład:
Masz polisę OC w PZU, a sprawca jest w Hestii. Po spisaniu oświadczenia zgłaszasz się do PZU, a PZU potem rozlicza szkodę z Hestią.

*są wyjątkowe sytuacje, w których nie moze być szkody zlikwidowana z systemu BLS. np. jest wiecej poszkodowanych niż 1 osoba lub gdy podczas szkody jest osoba ranna.
* BLS działa w ramach towarzystw, które są stowarzyszone w porozumieniu BLS. Jedynie PZU obejmuje wszytskie Towarzystwa.
Przykład:
Ty masz Ubezpieczenie w Warcie, sprawca w w TUW. Warta jest w systemie BLS. TUW nie jest w systemie BLS. Musisz likwidować szkodę z polisy sprawcy.
Wyjątkiem jest PZU, które w przypadku gdy sprawca jest w TUW zlikwiduje Twoją szkodę.

Na cyzm polega zakres ALL Risk?

Zakres All Risk jest ubezpieczeniem o zdecydowanie szerszym zakresie. Ryzyka nazwane to wypisane w OWU zdarzenia, za które towarzystwo bierze odpowiedzialność. Natomiast All Risk (ubezpieczenie od wszystkich ryzyk) to ubezpieczenie od wszystkich zddarzeń poza wyłączeniami zawartymi w OWU.

Pozostałe ubezpieczenia

Ubezpieczenie Firmy

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenia zdrowotne

× W czym mogę pomóc?